Олександрівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Головна » Освітній простір » » Досягнення учнів школи

Досягнення учнів школи

Результати участі учнів закладу в обласних, районних конкурсах, виставках, змаганнях у 2020-2021 н.р.

 

№ п/п

Назва конкурсу

Терміни

Хто організовує конкурс

Хто приймав

участь

Резуль-

тат

Учитель

1.

І регіональна науково-практична конференція  учнівської молоді «Природно-заповідна спадщина Південно-Східного Поділля»

листо-пад 2019

Національний природний парк «Кармелюкове Поділля»

Цвігун Вікторія– 11 клас

Сер-тифікат

Мазурець М.М.

2.

ІІ етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

листо-пад 2020

відділ освіти

Юрчик Вікторія– 5кл.

Мороз Євгенія – 8 кл.

Марчук Марія – 10 кл.

ІІ місце

 

ІІ місце

 

ІІ місце

Мартошенко Л.М.

 

Зонік Л.В.

 

Зонік Л.В.

 

3.

Районний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

 

грудень 2020

відділ освіти

Коржинська Аріна – 2 кл.

ІІІ місце

Бурмій С.С.

4.

Обласний конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія-2021»

лютий

2021

м. Вінниця

Номінація «Вокал»:

Мартошенко Анастасія – 7 кл.

Номінація «Художнє читання»:

Когутовська Поліна – 6 кл.

Дорош Юлія –

4 кл.

 

 

 

 

 ІІ місце

 

 

 

ІІІ місце

участь

 

 

 Шаргородська Т.П.

 

 

 

Мартошенко Л.М. 

Саковська К.П.

5.

Заочна виставка –конкурс робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Лютий-січень

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради


 

Номінація

«Інші техніки виконання»

ІІІ місце

Бурмій С.С.

 РЕЗУЛЬТАТИ  УЧАСТІ  УЧНІВ  ШКОЛИ

у ІІ (районному) та ІІІ (обласному) етапах

Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів

у 2019 - 2020 н.р.

Олімпіади (ІІ етап)

Предмет

8 клас

9 клас

10 клас

Українська мова

та література

Богатко

Софія

ІІІ місце

(Зонік Л.В.)

Марчук Марія

І місце

(Король В.В.)

 

 

Історія

 

 

Шиян Юрій

І місце

(Бура А.П.)

Трудове навчання

 

Марчук Марія

ІІ місце

(Бурмій С.С.)

 

Олімпіада (ІІІ етап)

Історія

 

 

Шиян Юрій

ІІІ місце

(Бура А.П.)

Конкурси (ІІ етап)

Назва конкурсу

4 клас

 

6 клас

7 клас

Районний етап

ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Маланчук Валерія

ІІІ місце

(Налисник О.О.)

 

 

Районний етап

Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Тараса Шевченка

 

Мартошенко Анастасія

ІІІ місце

(Мартошенко Л.М.)

Мороз

Євгенія

ІІ місце

(Зонік Л.В.)

 

Ø    (у дужках вказано прізвище та ініціали вчителя, який підготував учня)

 

РЕЗУЛЬТАТИ  УЧАСТІ  УЧНІВ  ШКОЛИ

у ІІ (районному) та ІІІ (обласному) етапах

Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів

у 2018 - 2019 н.р.

 

Предмет

9 клас

10 клас

11 клас

Олімпіади (ІІ етап)

Українська мова

та література

Шиян Юрій

ІІ місце

(Зонік Л.В.)

 

 

Історія

Шиян Юрій

І місце

(Бура А.П.)

 

Шиян Юлія

ІІ місце

(Бура А.П.)

Біологія

 

Поплавська Олена

ІІІ місце

(Мазурець М.М.)

 

 

Трудове навчання

Поплавська Олена

ІІ місце

(Бурмій С.С.)

 

 

Олімпіада (ІІІ етап)

Історія

Шиян Юрій

ІV місце

(Бура А.П.)

 

 

Конкурси

(ІІ етап)

Назва конкурсу

 

3 клас

6 клас

7 клас

Районний етап

ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Маланчук Валерія

І місце

(Налисник О.О.)

Мороз

Євгенія

І місце

(Зонік Л.В.)

Богатко

Софія

ІІ місце

(Зонік Л.В.)

Районний етап

ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Тараса Шевченка

 

 

Богатко Софія

ІІ місце

(Зонік Л.В.)

           

Ø    (у дужках вказано прізвище та ініціали вчителя, який підготував учня)