Олександрівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Головна » самоврядування

самоврядування

#World_Cleanup_Day_2021 

 

Члени учнівського парламенту долучилися 18 вересня до Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day", у рамках якої була реалізована кампанія "ПОБАЧИВ?ПРИБЕРИ!"
 
 

Всеукраїнська акція Серце доСерця стала традицією для нашого закладу.

Вже шістнадцятий рік поспіль.
Іменна "Долонька Добра" була винагородою для дітей та дорослих, які долучилися до збору коштів для придбання неотологічного медичного обладнання у дитячі лікарні України.

 

Спільними зусиллями зібрано 531 грн. 50 коп.
 

 

 

 

У березневі дні Тростянецький район та Вінниччина відзначають 77-річчя звільнення від нацистських загарбників. 

Збережемо святу память про поколіннящо прийняло на 

себе всю жорстокість тієї війнищо відстояло Батьківщину

свої життєві ідеали та право на свободу й незалежність. 

 

 

Найщиріші вітання від учнівського парламенту жіночому колективу Олександрівського ЗЗСО І-ІІІ ст. з прекрасним  Святом весни!
       
Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує вам міцне здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок.
Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди,
   здійснення кращих мрій і сподівань, а ваша праця йде на користь справі, дає наснагу для здійснення всіх ваших задумів.
Щасливої вам жіночої долі, надійного чоловічого крила, квітів – ніжних і духмяних.

ІНАВГУРАЦІЯ ПРЕЗИДЕНТА ШКОЛИ

ВИБОРИ ЛІДЕРІВ ШКОЛИ - 2020

6 листопада 2020 року відбулися вибори лідерів учнівського самоврядування: Президента та віце –президента школи.

 

        У голосуванні взяли участь 103 виборці. Після підрахунку голосів, згідно з протоколом виборчої комісії, Президентом школи обрано  ученицю 9 класу Богатко Софію Володимирівну віце-президентом – Міхалуник Дар Вікторівну. Вітаємо з перемогою!!!

Президент школи 

 

Вітаємо усіх з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки.Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Не будь байдужим й одягни вишиванку! Адже - це наш генетичний код, котрий єднає українців та підтримує національну культуру.

Флешмоб

«Вишиванка – твій генетичний код»

#Я_і_моя_сім`я #у #вишиванках.

#Залишайсявдома 

 

 

 

 

18 травня -   День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за права кримськотатарського народу

Депортація кримських татар розпочалася 18 травня 1944 року о 3 годині ранку й тривала до початку червня. Проте, перша і найбільша хвиля завершилася 20 травня.

            Офіційною підставою для депортації стала таємна постанова Державного комітету оборони № 5859 "Про кримських татар" від 11 травня 1944 року, в якій кримським татарам висувалися претензії у начебто масовій зраді та масовому колабораціонізмі за часів окупації Криму гітлерівськими військами. Без сумніву, тоді був здійснений акт гено- і етноциду, про що свідчать звинувачення цілого народу в державній зраді та застосування принципу колективної відповідальності.

       За офіційними даними з Криму було депортовано 183 144 тисячі кримських татар; за татарськими джерелами - 228 500, з яких упродовж лише першого півтора року померло близько 110 тисяч осіб. В каральній операції брали участь 32 тисячі співробітників НКВС. Людям на збори давалося від декількох хвилин до півгодини, з собою дозволялося взяти особисті речі, провізію, посуд та побутовий інвентар. Зрозуміло, що більшість майна залишилася і була конфіскована державою.

         Переважна частина депортованих була направлена на спецпоселення до Узбекистану, частина - до ГУЛАГу, а ще частина - для поповнення спецконтингенту для Московського вугільного басейну.

          Масове повернення на батьківщину кримських татар почалося лише наприкінці 80-х років. Здавалося, що нарешті, попри побутові труднощі, настав мир і можна спокійно і вільно жити на рідній землі, але знову кримська земля стала об'єктом зазіхань Росії, а кримські татари піддалися і піддаються нечуваним з часів Сталіна репресіям.

         Враховуючи, що внаслідок дій тоталітарного режиму колишнього СРСР кримськотатарський народ знову постав перед загрозою дискримінації на рідній землі, а також з метою підтримки боротьби громадян України - кримських татар за реалізацію своїх прав як представників корінного народу Указом Президента від 16 травня 2014 року і був встановлений День боротьби за права кримськотатарського народу.

 

 Корисні посилання:  https://www.youtube.com/watch?v=S3xE_nq7iAw   -  Художній фільм «Хайтарма» / Україна, 2012, реж.: Ахтем Сеітаблаєв

 

 

Художній фільм «Чужа молитва»  / Україна, 2017., реж.: Ахтем Сеітаблаєв

 16 травня 2020 р. святкуємо День Європи в Україні

   

 

З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.

Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

 Оголошується онлайн-конкурс фотоколажів та малюнків «Ми подорожуємо Європою», «Україна – держава європейська»

Деякі корисні посилання :

1.   https://eu-ua.org/infografika «5 фактів про Євросоюз, яких ви не знали»

2.   https://uk.etcetera.media/den-yevropi-5-faktiv-pro-yevrosoyuz-yakih-vi-ne-znali.html «Євроінтеграційний портал. Інфографіка та освітні матеріали» 

3.   https://eu-ua.org/infografika/yevropa-gra «Європа-гра»

 Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас.

#EUROPEDAY2020

#EuropeDay #TogetherweareEUrope

 

15 травня - Міжнародний день сім’ї

 

Кожній родині - добра, благополуччя, злагоди!

 

Сім’я завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації, берегинею людських цінностей та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Весь світ знає, якою талановитою, працелюбною, духовно багатою є українська нація. Ці високі якості закладаються саме в сім’ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини… У сім’ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

 

Флешмоб до Дня Матері

"Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ, МАМО".

#залишайся__вдома #святкуй_у_колі_сім'ї#

 

ДОРОГІ МАТЕРІ, ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ДНЯ МАТЕРІ!!!

 

Організаційний комітет учнівського самоврядування Олександрівської СЗШ І-ІІІ ст. щиро запрошує всіх приєднатися 21 травня до флешмобу «Вишиванка – твій генетичний код».

Сфотографуйтеся та надішліть свої та родинні світлини у вишиванках.

Флешмоб пройде під хештегом #Я_і_моя_сім`я_у_вишиванках.

 

#Залишайсявдома

 

 

Увага!!! Візьми участь у поетичному флешмобі  до Дня пам`яті та примирення, який пройде під хештегом

#Пам`ятаємо#Перемагаємо

 

#Залишайсявдома

 

 

Організаційний комітет учнівського парламенту Олександрівської середньої загальноосвітньої школи запрошує здобувачів освіти взяти участь у челенджі до Дня Матері "Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ, МАМО". Створи подарунок власними руками. Прояви творчість, доклади зусиль, пофантазуй: намалюй малюнок, зроби аплікацію, виготов листівку. Сердечно привітай найдорожчу Людину на світі, подаруй гарний настрій та позитивні емоції. Чекаємо фото твого вітання до 10 травня. #залишайся__вдома #святкуй_у_колі_сім'ї#

 

Екопарламент закликає утриматися від спалювання сухої трави!!!

 

 

 

 

 

 

5 березня проведено день відкритих дверей.  Члени учнівського парламенту реалізували свої творчі організаторські здібності в ролі вчителів