Олександрівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Головна » самоврядування

самоврядування

 

 

У березневі дні Тростянецький район та Вінниччина відзначають 77-річчя звільнення від нацистських загарбників. 

Збережемо святу память про поколіннящо прийняло на 

себе всю жорстокість тієї війнищо відстояло Батьківщину

свої життєві ідеали та право на свободу й незалежність. 

 

 

Найщиріші вітання від учнівського парламенту жіночому колективу Олександрівського ЗЗСО І-ІІІ ст. з прекрасним  Святом весни!
       
Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує вам міцне здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок.
Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди,
   здійснення кращих мрій і сподівань, а ваша праця йде на користь справі, дає наснагу для здійснення всіх ваших задумів.
Щасливої вам жіночої долі, надійного чоловічого крила, квітів – ніжних і духмяних.

ІНАВГУРАЦІЯ ПРЕЗИДЕНТА ШКОЛИ

ВИБОРИ ЛІДЕРІВ ШКОЛИ - 2020

6 листопада 2020 року відбулися вибори лідерів учнівського самоврядування: Президента та віце –президента школи.

 

        У голосуванні взяли участь 103 виборці. Після підрахунку голосів, згідно з протоколом виборчої комісії, Президентом школи обрано  ученицю 9 класу Богатко Софію Володимирівнау віце-президентом – Міхалуник Дар Вікторівну. Вітаємо з перемогою!!!

Президент школи 

 

Вітаємо усіх з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки.Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Не будь байдужим й одягни вишиванку! Адже - це наш генетичний код, котрий єднає українців та підтримує національну культуру.

Флешмоб

«Вишиванка – твій генетичний код»

#Я_і_моя_сім`я #у #вишиванках.

#Залишайсявдома 

 

 

 

 

18 травня -   День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за права кримськотатарського народу

Депортація кримських татар розпочалася 18 травня 1944 року о 3 годині ранку й тривала до початку червня. Проте, перша і найбільша хвиля завершилася 20 травня.

            Офіційною підставою для депортації стала таємна постанова Державного комітету оборони № 5859 "Про кримських татар" від 11 травня 1944 року, в якій кримським татарам висувалися претензії у начебто масовій зраді та масовому колабораціонізмі за часів окупації Криму гітлерівськими військами. Без сумніву, тоді був здійснений акт гено- і етноциду, про що свідчать звинувачення цілого народу в державній зраді та застосування принципу колективної відповідальності.

       За офіційними даними з Криму було депортовано 183 144 тисячі кримських татар; за татарськими джерелами - 228 500, з яких упродовж лише першого півтора року померло близько 110 тисяч осіб. В каральній операції брали участь 32 тисячі співробітників НКВС. Людям на збори давалося від декількох хвилин до півгодини, з собою дозволялося взяти особисті речі, провізію, посуд та побутовий інвентар. Зрозуміло, що більшість майна залишилася і була конфіскована державою.

         Переважна частина депортованих була направлена на спецпоселення до Узбекистану, частина - до ГУЛАГу, а ще частина - для поповнення спецконтингенту для Московського вугільного басейну.

          Масове повернення на батьківщину кримських татар почалося лише наприкінці 80-х років. Здавалося, що нарешті, попри побутові труднощі, настав мир і можна спокійно і вільно жити на рідній землі, але знову кримська земля стала об'єктом зазіхань Росії, а кримські татари піддалися і піддаються нечуваним з часів Сталіна репресіям.

         Враховуючи, що внаслідок дій тоталітарного режиму колишнього СРСР кримськотатарський народ знову постав перед загрозою дискримінації на рідній землі, а також з метою підтримки боротьби громадян України - кримських татар за реалізацію своїх прав як представників корінного народу Указом Президента від 16 травня 2014 року і був встановлений День боротьби за права кримськотатарського народу.

 

 Корисні посилання:  https://www.youtube.com/watch?v=S3xE_nq7iAw   -  Художній фільм «Хайтарма» / Україна, 2012, реж.: Ахтем Сеітаблаєв

 

 

Художній фільм «Чужа молитва»  / Україна, 2017., реж.: Ахтем Сеітаблаєв

 16 травня 2020 р. святкуємо День Європи в Україні

   

 

З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.

Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

 Оголошується онлайн-конкурс фотоколажів та малюнків «Ми подорожуємо Європою», «Україна – держава європейська»

Деякі корисні посилання :

1.   https://eu-ua.org/infografika «5 фактів про Євросоюз, яких ви не знали»

2.   https://uk.etcetera.media/den-yevropi-5-faktiv-pro-yevrosoyuz-yakih-vi-ne-znali.html «Євроінтеграційний портал. Інфографіка та освітні матеріали» 

3.   https://eu-ua.org/infografika/yevropa-gra «Європа-гра»

 Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас.

#EUROPEDAY2020

#EuropeDay #TogetherweareEUrope

 

15 травня - Міжнародний день сім’ї

 

Кожній родині - добра, благополуччя, злагоди!

 

Сім’я завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації, берегинею людських цінностей та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Весь світ знає, якою талановитою, працелюбною, духовно багатою є українська нація. Ці високі якості закладаються саме в сім’ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини… У сім’ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

 

Флешмоб до Дня Матері

"Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ, МАМО".

#залишайся__вдома #святкуй_у_колі_сім'ї#

 

ДОРОГІ МАТЕРІ, ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ДНЯ МАТЕРІ!!!

 

Організаційний комітет учнівського самоврядування Олександрівської СЗШ І-ІІІ ст. щиро запрошує всіх приєднатися 21 травня до флешмобу «Вишиванка – твій генетичний код».

Сфотографуйтеся та надішліть свої та родинні світлини у вишиванках.

Флешмоб пройде під хештегом #Я_і_моя_сім`я_у_вишиванках.

 

#Залишайсявдома

 

 

Увага!!! Візьми участь у поетичному флешмобі  до Дня пам`яті та примирення, який пройде під хештегом

#Пам`ятаємо#Перемагаємо

 

#Залишайсявдома

 

 

Організаційний комітет учнівського парламенту Олександрівської середньої загальноосвітньої школи запрошує здобувачів освіти взяти участь у челенджі до Дня Матері "Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ, МАМО". Створи подарунок власними руками. Прояви творчість, доклади зусиль, пофантазуй: намалюй малюнок, зроби аплікацію, виготов листівку. Сердечно привітай найдорожчу Людину на світі, подаруй гарний настрій та позитивні емоції. Чекаємо фото твого вітання до 10 травня. #залишайся__вдома #святкуй_у_колі_сім'ї#

 

Екопарламент закликає утриматися від спалювання сухої трави!!!

 

 

 

 

 

 

5 березня проведено день відкритих дверей.  Члени учнівського парламенту реалізували свої творчі організаторські здібності в ролі вчителів

 

 

 

    Всі новини