Олександрівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Головна » Випускникам закладу

Випускникам закладу

 • 2021-2022 н.р.

Наказ № 498 від 05 травня 2021 року "Деякі питання проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти"

Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році

ЗНО - 2022 

Графік проведення ЗНО - 2022

Характеристики сертифікаційних робіт

Путівник учасника ЗНО – це справжній довідник, який дасть відповідь на будь-яке запитання, що може виникнути до, під час, або після тестування.  У ньому зібрано всю потрібну інформацію, яка для зручності так і згрупована – за форматом «запитання ‒ відповіді».

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання - 2022

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5‒22 січня 2022 року

Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів. 

Основна сесія ЗНО - 2022 

 

 • 2020-2021 н.р.

Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році

ВСТУПНА КАМПАНІЯ – 2021

Шановні випускники!

З 1 липня 2021 року в Україні офіційно стартує вступна кампанія 2021, вона почнеться з реєстрації електронного кабінету абітурієнта.

Що таке електронний кабінет абітурієнта?

Електронний кабінет  це персональна онлайн-сторінка абітурієнта, який претендує на вступ на бакалаврат чи на магістратуру.

Через цей кабінет вступник подає заяви до ВНЗ в електронній формі. Для цього потрібно увійти на сторінку системи подання заяв в електронній формі за адресою https://vstup.edbo.gov.ua/.

Подання заяв до закладів вищої освіти триватиме з 14 до 23 липня. Цьогоріч можна подати до 5 заяв на бюджет у будь-який заклад вищої освіти без обмеження кількості спеціальностей, на які їх подають, і до 30 заяв на контракт.

Прийом заяв і документів від вступників розпочинається 14 липня (крім військових закладів (закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання), військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти) та закінчується:

·         16 липня – для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів; 

·         23 липня – для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, іспитів, творчих конкурсів, складених з 1 по 13 липня.

 

ü    Тим, хто планує подавати заяви в електронній формі, потрібно зареєструвати особистий кабінет на сайті «Єдина державна електронна база з питань освіти» https://info.edbo.gov.ua/edu-documents/

ü    Втім, подати заяву на вступ можна не тільки в електронній, але й у паперовій формі. Приносити заяву та копії документів у виш у часи пандемії – не найкращий вибір, проте саме так мають зробити випускники, які:

-                     належать до пільгових категорій і мають довести право на вступ за іспитами чи співбесідою;

-                     хочуть отримати додаткові бали за перемогу в міжнародних спортивних змаганнях та вступають на профільні спеціальності;

-                     ті, кому не вдається подати заяву в електронній формі. 

Під час реєстрації абітурієнт зазначає наступні дані:

 • адреса електронної пошти, до якої має доступ (вказана адреса буде логіном для входу в кабінет);
 • пароль для входу в кабінет;
 • номер, пін-код і рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
 • серію і номер документа про повну загальну середню освіту;
 • середній бал додатка до зазначеного документа. Для підрахунку середнього балу можна скористатися калькулятором.

В електронному кабінеті також можна вибрати регіон, куди планує вступати абітурієнт, форму навчання та спеціальність. Після пошуку система видасть перелік конкурсних пропозицій.

Які дані та документи потрібно завантажити?

Після активації електронного кабінету потрібно ввести / завантажити таку інформацію про вступника:

·         контактний номер телефону (у форматі +380): це потрібно для оперативного зв’язку закладу освіти з абітурієнтом і його батьками, тому варто вказати кілька телефонних номерів;

·         кольорову фотокартку вступника (3х4 см);

·         фотокопію додатка до свідоцтва / атестата про повну загальну середню освіту.

Файли потрібно завантажувати у форматі JPG (JPEG, PNG), а максимальный розмір такого файлу не має перевищувати 1 Мб.

 

ü    Більше інформації про вступну кампанію 2021 – тут: https://bit.ly/3gqxOEO

 

ü    Дізнатися більше про електронний кабінет вступника можна тут: https://bit.ly/3vA7TPk

 

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО РОБОТИ З СИСТЕМОЮ ПОДАННЯ ЗАЯВ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ  https://vstup.edbo.gov.ua/files/Instrukciya_EK_PZSO_2021.pdf

 

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ, ЯК ВСТУПИТИ В УНІВЕРСИТЕТ

https://life.pravda.com.ua/columns/2021/06/25/245263/ 

Ознайомтеся з відеороз’ясненням Міністерства освіти і науки України (про подання заяв через електронну систему, про безпосередній вибір майбутньої спеціальності через електронні сервіси, про конкурсну пропозицію, про конкурсний бал, про пріоритетність подання заяв та інше) за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2021/informacijni-materiali-2021/videorozyasnennya

Шановні випускники! 

Повідомляємо, що на інформаційних сторінках учасників ЗНО розміщені запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, які необхідно роздрукувати.

 • Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні у 2021 році

  розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня включно.

  Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно:

  ·                     створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА»;

  ·                     підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти;

  ·                     отримати від регіонального центру Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.

  Цьогоріч основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії.

  Тестування з англійської – 25 травня, з математики – 28 травня, з української мови/української мови і літератури – 1 червня, з історії України – 4 червня, з фізики – 7 червня, з біології – 10 червня. 

  Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року включно.

 • Які предмети ДПА є обов’язковими?

  Для державної підсумкової атестації учні закладів загальної середньої освіти, які в 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, мають обов’язково обрати 4 навчальні предмети:

  ·         українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова і література (субтест «Атестаційні завдання») – обов’язково;

  ·         математика (за рівнем навчаня: стандарт або профіль) – обов’язково;

  ·         історія України (субтест “Період XX – початок XXI століття”) або іноземна мова (за рівнем навчання) – лише за вибором учасника;

  ·         один із навчальних предметів, зазначених у переліку – лише за вибором учасника.

 

 

 • ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ПРОБНЕ зно - 2021

  З 5 січня до 19 січня 2021 року на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти буде доступною програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО.

  Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

  Цьогоріч кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО, а також додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Відтак можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

  Тестування з усіх навчальних предметів відбудуться

  10 квітня 2021 року. 

  Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

 • Ознайомтесь з презентаціями Вінницького РЦОЯО щодо особливостей проведення ЗНО у 2021 році:  https://vintest.org.ua/presentations-predmetni/

 •   ІНФОРМАЦІЯ  ПРО ЗНО у 2021 році

   

  1.     Права та обов’язки учасників зовнішнього незалежного оцінювання  https://testportal.gov.ua/prava-i-obov-yazky-uchasnykiv/

   

  2.     Учаснику пробного ЗНО в 2021 році   https://testportal.gov.ua/probzno/

   

  3.     Учаснику ЗНО 2021 року про програми та зміст сертифікаційних робіт з навчальних предметів   https://testportal.gov.ua/zno-2021-2/

   

  4.     Інформація про ЗНО – 2021 з української мови та української мови і літератури (у форматі PDF)  https://nus.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/ZNO-2021_-zagalni-pytannya_14.09.2020.pdf

   

  5.     Підготовка до ЗНО. Тести минулих років з навчальних предметів: https://testportal.gov.ua/testy-mynulyh-rokiv/

   

  НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ:

  1.                Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 08.10.2020 № 163 «Про проведення пробного ЗНО в 2021 році»  https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/Nakaz-UTSOYAO-163_na-sajt.pdf

   

  2.                Наказ Міністерства освіти і науки України від 30.09.2020 № 1210 «Про підготовку до проведення у 2021 році ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/nakaz-MON-vid-30.09.2020_1210_na-sajt.pdf

   

  3.                Наказ Міністерства освіти і науки України від 08.10.2020 № 1232 «Про деякі питання проведення ЗНО результатів навчання з математики» https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/nakaz-MON-1232-Pro-programy-ZNO-z-matematyky.pdf

   

  4.                Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 16.10.2020 № 171 «Про затвердження Загальних характеристик сертифікаційних робіт ЗНО 2021 року» https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/Nakaz-UTSOYAO-171-vid-16.10.2020.pdf

   

  5.                Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 15.10.2020 № 170 «Про затвердження Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми сертифікаційних робіт ЗНО 2021 року» https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/nakaz-UTSOYAO-170-vid-15.10.2020.pdf

   

  6.                Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 15.10.2020 № 169 «Про затвердження Схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт ЗНО 2021 року» https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/Nakaz-UTSOYAO-169-vid-15.10.2020_na-sajt.pdf

   

  7.                Наказ Міністерства освіти і науки України від 15.10.2020 №1274 «Про затвердження Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році» https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/nakaz-MON_1274_Umovy-pryjomu.pdf